Google

Novinky ze společnosti Google

  1. O společnosti Google
  2. Novinky ze společnosti Google
  3. Tiskové centrum Google ČR
  4. Zpravodajské oznámení

Rodinná mediatéka Google Play konečně v Čechách

Jednoduché a rychlé sdílení hudby, aplikací, her a filmů z Google Play mezi členy domácnosti – to nabízí rodinná mediatéka Google Play, jež se ode dneška představí i v Česku. Až šest rodinných příslušníků tak bude moci mezi sebou sdílet své oblíbené položky z Google Play, aniž by platili cokoli navíc. Veškerý obsah z Google Play je dostupný na jakémkoli zařízení s operačním systémem Android a filmy a seriály také na webu a zařízeních s iOS. Zároveň dnešním dnem spouštíme Rodinný tarif v Hudbě Google Play.

Většina rodin dnes vlastní mnoho zařízení a jejich členové mají každý svůj vlastní účet Google. Díky rodinné mediatéce se mohou o obsah nakoupený v Google Play podělit ve svých telefonech, tabletech, počítačích i na televizích, aniž by museli platit cokoliv navíc.


Kontrola nad rodinnými nákupy
Spousta rodin jistě ocení flexibilitu, kterou jim rodinná mediatéka dává. Při přihlášení do Google Play si každý uživatel může zvolit platební kartu, kterou může za nákupy platit celá rodina. Nemusí ji ale využívat všichni, protože každý člen rodiny může zaplatit i svou vlastní platební kartou. Rodiče navíc mohou mít pod kontrolou výdaje svých dětí díky schvalování jejich nákupů.

Google samozřejmě myslí i na soukromí. V rodinné mediatéce se uživatelé mohou rozhodnout, zda chtějí obsah ponechat ve své osobní knihovně, kde k němu mají přístup pouze oni, či ho uložit do rodinné, kde se o něj podělí i s ostatními členy rodiny.

Odběr hudby pro celou rodinou
Google nezapomíná ani na milovníky hudby. Pro ně připravil Rodinný tarif v Hudbě Google Play. Až 6 členů rodiny si tak může streamovat milióny skladeb online za 224 Kč měsíčně. Každý se může přihlásit nejenom na jakémkoli zařízení s operačním systémem Android, ale i na webu a poslouchat více než 40 milionů skladeb.

Začít je snadné – stačí si založit účet v Google Play, pozvat členy rodiny a sdílet to, co je vám blízké.

Štítky: , , , , , , , ,